Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lovec upírů - práce jen pro otrlé?

10. 7. 2008

Lovec upírů - práce jen pro otrlé?

No, pokud hodláte skákat po střechách, prolejzat kanály a nahánět v drahym sporťáku černě oděnné, nesmírně silné a rychlé temné duše s černými rozevlátými vlasy, tak asi jo... Něak podobně s asi představíme i středověkkého lovce, až na to, že upíry honil spíš na koni a prolejzal temné uličky kde se dalo. Ve skutečnoti ale k tomu, aby ste mohli být takový tradiční lovci upírů, stačí jen pár věcí:

1)Sežeňt si něakou u výbavičku jako ostrý nůž, koně a pořádně velké cestovní vaky (připevnitelné k sedlu apod.) a začněte obrážet vesnice.

2)Po hospodách vyzvdejte, co se kde děje a poslouchejte děsuplné příběhy.

3)Aby jste si zkrátili nudné chvilky (počítá se i velká), můžete vyřezávat dubové, osikové, či jinak dřevěné kůly (NENÍ POVINÉ, ale udělá dojem).

4)Až se dostanete do vesnice, kterou sužuje upír (a o který ste určo mohli slyšet po těch hospodách), nejdříve si vyslechněte všechno, co o něm ztrápení obyvatelé vědí a vyvoďte něakej závěr (čim bizardnější, tim lepší, ale většinou to bývá, že jejich duše nemůže dosáhnout klidu z důvodu exkomunikace/vyhození z církce v důsledku hříchu, nepřirozené smrti,...)

5)Teď skočte pro faráře a pár chlapů a sežeňte si opaty, krumpáče, dříví, sirky (s modrou hlavičkou :D no dobře, sežeňte cokoliv, čim se dá dříví zapálit) a jednu palici (pokud máte poctivé kůly) nebo sekeru (pokud ste měli na cestách pořád co dělat nebo ste tak líný, že se je vám nechtělo vyřezávat).

6)Zaskočte na hřbitov a otevřete hrob upíra (VE DNE!!!), mimochodem, ty chlapy budou kopat, farář se bude modlit a vy se někde v dálce budete "připravovat" (přece se s tim nebudete kopat, ne?!).

7)Tělo byde vipadat jako nedávno pohřbené (jestli je tam 3 dny, nebo 3 roky, to vůůůbec nehraje roli), porostou mu nové nehty a pokožka a až mu projedete srdce kůlem, poteče z běj krev a bude řvát. Ale vy se nebojíte, že ne?!

8)Teď můžete provést i další nechutnosti jako třeba useknout mrvole hlavu a nasadit ji na krk obráceně, vyříznout už probodlé srdce a spálit jej, nebo můžete tělo spálit celé. Taky mu můžete usekat končetiny a naházet je do řeky,... (o tom až někdy jindy).

9)Podivná umrtí a nemoci, které dosud vesnici sužovaly ustanou, nemocní s uzdraví a z vs bude hrdina.

10)A můžete začít od začátku, snad jen vybavení nemusíte kupovat nové a můžete se chlubit jak ste dobrej/á a kolik těch "potvor" ste vykuchali.

Tak vám nevím, jestli byli lovci upírů galantní a vychytralí dobrodinci a hrdinové, nebo jen náboženšní fanatici, co senebáli znesvětit památku zemřelého...